toggle menu
Фотомагазин / Новости / Nikon представляє нову систему з байонетом Z і випускає дві повнокадрові бездзеркальні фотокамери: Z7 і Z6

Nikon представляє нову систему з байонетом Z і випускає дві повнокадрові бездзеркальні фотокамери: Z7 і Z6

Nikon представляє нову систему з байонетом Z і випускає дві повнокадрові бездзеркальні фотокамери: Z7 і Z6

Новий погляд на бездзеркальну фототехніку завдяки фотосистемі з байонетом Z від Nikon

Система з байонетом Z складається з бездзеркальних фотокамер із новим байонетом більшого діаметра, а також сумісних об’єктивів NIKKOR і аксесуарів. Ця система створена для досягнення нового рівня якісної оптики. Вона наслідує традиції якості, високих фототехнологій, неперевершеної функціональності та високої надійності Nikon, які були вперше впроваджені в цифрових дзеркальних фотокамерах.

Основою нової системи з байонетом Z є новий байонет більшого діаметра, який дає змогу використовувати різні об’єктиви та створює нові можливості для творчості. З системою з  байонетом Z можна використовувати найрізноманітніші об’єктиви* високої ефективності, зокрема об’єктив із найбільшою світлосилою в історії корпорації Nikon – f/0,95. Крім того, новий адаптер байонета забезпечує сумісність з об’єктивами NIKKOR із байонетом F, що дає фотографам ще більше можливостей вибору.

Система Z – це нова сторінка в історії Nikon. Nikon Z втілює прагнення корпорації Nikon до найвищої продуктивності. Йдеться про створення нових можливостей та інструментів для фотографів, щоб вони могли втілити більше своїх ідей.

Корпорація Nikon розширюватиме переваги бездзеркальних фотокамер, підтримуючи свою традицію якості та розвиваючи нові фототехнології. Надаючи фотографам нові продукти, що надихають, корпорація Nikon залишатиметься лідером світу фотозйомки.

*Змінні об’єктиви для дзеркальних фотокамер Nikon і розширених фотокамер зі змінними об’єктивами

Огляд продуктів Z 7 і Z 6

Моделі Z 7 і Z 6 оснащені новим повнокадровим датчиком КМОН формату FХ Nikon заднього освітлення із вбудованою функцією АФ із визначенням фази фокальної площини та найновішою системою обробки зображень EXPEED 6.

Фотокамера Z 7 має 45,7 ефективних мегапікселів і підтримує стандартний діапазон чутливості ISO 64–25 600. Якщо використовувати цю фотокамеру з об’єктивами NIKKOR Z, вона забезпечує високий рівень чіткості та деталізації всього зображення до його країв.

Z 6 – це універсальна фотокамера формату FX, що має 24,5 ефективних мегапікселів і підтримує широкий діапазон чутливості ISO 100–51 200. Фотокамера Z 6 ефективно працює за високої чутливості під час записування повнокадрового відео 4K UHD зі зчитуванням усіх пікселів, тому її можна використовувати для різних потреб, наприклад для записування відео або зйомки в умовах поганого освітлення.

Основні характеристики фотокамер Z 7 і Z 6

1. Оснащені новим датчиком КМОН заднього освітлення формату Nikon FX і АФ із визначенням фази фокальної площини.

Датчик КМОН заднього освітлення із вбудованими точками АФ із визначенням фази фокальної площини є в обох моделях – Z 7 і Z 6. Фотокамера Z 7 має 45,7 ефективних мегапікселів і підтримує стандартний діапазон чутливості ISO 64–25 600 (можливі також зменшення до еквівалента ISO 32 та розширення до еквівалента ISO 102 400). Фотокамера Z 6 має 24,5 ефективні мегапікселі й підтримує широкий стандартний діапазон чутливості ISO 100–51 200 (можливі також зменшення до еквівалента ISO 50 і розширення до еквівалента ISO 204 800).

2. Система комбінованого АФ із точками фокусування, які охоплюють приблизно 90 % площі зображення.

Фотокамера Z 7 має 493 точки фокусування*, а Z 6 – 273 точки. Така кількість точок забезпечує охоплення приблизно 90 % площі зображення як по горизонталі, так і по вертикалі. Система комбінованого АФ використовує алгоритм, оптимізований для датчика формату FX, для автоматичного перемикання між АФ із визначенням фази фокальної площини та АФ із функцією визначення контрастності з фокусуванням. Для максимальної точності АФ під час зйомки нерухомих зображень і записування відео використовуйте об’єктиви NIKKOR Z.

*З областю зображення у форматі FX (36 × 24) і в режимі АФ за однією точкою.

3. Нова система обробки зображень EXPEED 6 для чітких і різких зображень, а також нових функцій, що розкривають креативність фотографа.

Фотокамери Z 7 і Z 6 оснащено новою системою обробки зображень EXPEED 6. Завдяки вищій роздільній здатності об’єктивів NIKKOR Z та NIKKOR F об’єкти стають різкішими, ніж будь-коли раніше. Також ефективно зменшується шум.

Крім того, до параметрів різкості Picture Control додано налаштування різкості для зйомки із середньої відстані. Цей параметр разом із наявними параметрами різкості та чіткості дає змогу пом’якшувати різноманітні текстури на екрані або робити їх чіткішими. Цей ефект можна застосовувати як для нерухомих зображень, так і під час записування відео*. Фотокамери також пропонують 20 параметрів Creative Picture Control (Творча система Picture Control) для реалізації будь-яких творчих задумів. Рівень ефекту регулюється від 0 до 100.

*Налаштування різкості для середньої відстані доступне тільки з параметром відео «Висока якість».

4. Електронний видошукач, що використовує високі технології оптики та обробки зображень Nikon, які забезпечують чіткі й природні зображення.

Електронний видошукач, що використовується у фотокамерах Z 7 і Z 6, набагато зручніший у використанні, ніж оптичні видошукачі. Обидві фотокамери оснащено електронним видошукачем, для якого спеціально розроблено світлодіодну панель (OLED) прибл. на 3690 тис. точок. Електронний видошукач має майже 100 % покриття кадру, коефіцієнт збільшення 0,8, а також діагональний кут огляду приблизно 37°. Його розроблено з використанням неперевершених технологій оптики та обробки зображень Nikon. Електронний видошукач забезпечує чіткий і зручний огляд порівняно з оптичними видошукачами, він характеризується зменшеною аберацією та мінімізує напруження очей навіть під час довгих зйомок. Крім того, вікно захисту окуляра має фторований покрив, який ефективно відштовхує бруд. Також в електронному видошукачі може відображатися меню <i>, яке дає змогу користувачам швидко переглядати та регулювати різні параметри зйомки, зокрема чутливість ISO, режим зони АФ і Picture Control. Усе це ви зможете бачити, коли дивитеся через видошукач.

5. Розроблений компанією Nikon унікальний ергономічний дизайн, що забезпечує зручне керування.

Фотокамери Z 7 і Z 6 втілюють найкращі досягнення Nikon щодо зручності використання, які є результатом багаторічної праці над розробкою конструкцій фотокамер. Компактний корпускожної з цих фотокамер обладнано зручною та надійною ручкою, а продумане розташування кнопок, таких як допоміжний селектор, кнопки AF-ON, ISO та корекції експозиції, забезпечує швидке й легке керування. Крім того, панель дисплея, на якій можна переглядати інформацію про параметри, розміщено у верхній частині фотокамери, як і в професійних моделях цифрових дзеркальних фотокамер.

6. Функції відео професійного рівня, такі як 10-бітний журнал відео N-Log, що забезпечує широкий динамічний діапазон, і часовий код.

Фотокамери Z 7 і Z 6 підтримують записування не тільки повнокадрового відео 4K UHD (3840 × 2160)/30p у форматі відео на основі FX, але й відео Full HD з частотою кадрів до 120p. Ви можете записувати чіткіші відео 4K UHD завдяки зчитуванню всіх пікселів.*1 Крім того, під час записування відео 4K UHD та Full HD можна використовувати Активний D-Lighting, електронне зменшення вібрацій і функцію фокусування з виділенням контурів. Оригінальний журнал відео N-Log компанії Nikon також можна використовувати з 10-бітним*2 виходом HDMI. Фотокамери забезпечують інтенсивну глибину кольорів і дванадцятикроковий динамічний діапазон на 1300 %, щоб записувати*3 великий обсяг тональної інформації від яскравих до затінених ділянок з ефективною градацією кольорів. Підтримка часового коду полегшує синхронізацію відео та звуку у відзнятих епізодах на різних пристроях. Крім того, в об’єктиви NIKKOR Z вбудовано кільце керування, яке можна використовувати для плавного регулювання таких параметрів, як діафрагма та корекція експозиції.

*1 Крім формату відео на основі FX для Z 7.
*2 Одночасне записування відео у форматі 4K UHD з виведенням у 10-бітному форматі на карту пам’яті фотокамери неможливе.
*3 Відео записуються тільки на зовнішній записувальний пристрій, а не на карту пам’яті, яку вставлено у фотокамеру.

7. Перша*1 розроблена компанією Nikon вбудована у фотокамеру система зменшення вібрацій з ефективністю прибл. 5,0 ступеня*2.

Фотокамери Z 7 і Z 6 оснащено вбудованою технологією зменшення вібрацій (VR). Система VR забезпечує корекцію руху вздовж п’яти осей. Ефект зменшення вібрацій еквівалентний зменшенню витримки приблизно на 5,0* ступеня*1. Цю функцію також можна ефективно використовувати з об’єктивами NIKKOR F (включно з тими, що не мають VR) за допомогою монтажного адаптера FTZ (продається окремо)*3.

*1 Серед фотокамер зі змінним об’єктивом.
*2 Вимірювання проведено згідно зі стандартами CIPA (з використанням об’єктива NIKKOR Z 24-70mm f/4 S у телескопічному положенні).
*3 Рівень корекції за допомогою об’єктива NIKKOR F нижчий за той, який досягається під час використання об’єктива NIKKOR Z.

8. Інші характеристики.
• Операційна система, успадкована від цифрових дзеркальних фотокамер Nikon, забезпечує інтуїтивне керування кнопками та перемикачами.
• Той самий рівень міцності та витривалості, а також стійкість до пилу та попадання крапель води, як у Nikon D850. Усе це доступно в компактному корпусі.
• Сенсорний РК-монітор із діагоналлю 8 см (3,2 дюйма), роздільною здатністю приблизно 2100 тис. точок і механізмом нахилу.
• Безшумна зйомка усуває трясіння та шум, спричинені спуском затвора. Нова функція накладання зображень*1 дає користувачу змогу підтвердити правильні параметри після зйомки зі зсувом фокуса. Монохромне зображення, змодельоване за допомогою технології фокусування з виділенням контурів, демонструє, як виглядатиме глибина різкості після об’єднання всіх зображень для суміщення фокуса в програмному забезпеченні для редагування зображень*2.
• Високошвидкісна неперервна зйомка (розширена)*3 зі швидкістю приблизно 9 кадр./с (Z 7) і 12 кадр./с (Z 6) дає змогу знімати об’єкти, що швидко рухаються.
• Зйомка з інтервалами, яка дає змогу створювати відео інтервальної зйомки 8K*2 (Z 7).
• Розширений діапазон вимірювання в умовах слабкого освітлення*4 дає змогу легко знімати такі сцени, як перехід від заходу сонця до зоряного нічного неба, використовуючи автоматичну експозицію.
• Вбудований модуль Wi-Fi® для прямого підключення до інтелектуального пристрою за допомогою SnapBridge.
• Вбудований модуль Wi-Fi® дає змогу переносити зображення та відео на комп’ютер.
• Підтримка наявних аксесуарів для цифрових дзеркальних фотокамер, таких як безпроводовий передавач WT-7 (продається окремо) для передачі зображень і відео на високій швидкості через проводову або безпроводову локальну мережу та покращене безпроводове радіокерування, що надає різні можливості для зйомки з кількома спалахами.


*1 Можна перевірити лише за допомогою фотокамери, за допомогою якої виконувався зсув фокуса.
*2 Потрібне стороннє програмне забезпечення.
*3 Режим «Неперервний високошвидкісний» (розширений), 12 бітів, формати RAW, JPEG або TIFF.
*4 Під час зйомки з інтервалами або сповільненої відеозйомки з увімкненими параметрами безшумної зйомки та пом’якшення експозиції.


Розробка батарейного блока MB-N10

Батарейний блок MB-N10, який зараз розробляється, матиме два літій-іонні акумулятори EN-EL15b, що значно збільшить кількість можливих знімків і/або часу записування відео приблизно в 1,8 разу. Цей блок матиме такий самий рівень стійкості до пилу та потрапляння крапель води, що й моделі Z 7 та Z 6, і підтримуватиме заряджання через USB за допомогою адаптера заряджання змінного струму EH-7P.

Інформацію про випуск цього продукту буде надано пізніше.

Торгові назви (компанії, продукти, послуги тощо) є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників.

Сезон ярких скидок до -10000 грн на фотоаппараты та объективы Canon

с 01.06.2024 до 31.07.2024

Скидка до -10 000 грн на топовые беззеркальные и зеркальные фотоаппараты, объективы EOS RF и EF до 31.07.2024
Подробнее →
Переходи на беззеркальную сторону - скидка на EOS R6 та R8 - 7 000 грн.

с 29.04.2024 до 30.06.2024

Это ваша возможность осуществить мечту о собственном Canon R6 или R8 по невероятной цене! Позвольте раскрыть в...
Подробнее →
Прокачай свои видео истории с Canon - скидка на комплекты до 39000 грн.

с 04.04.2024 до 30.09.2024

Прокачай свои видео истории с Canon - скидка на комплекты до 39000 грн. 
Подробнее →
Акция! Скидки на все штативы, моноподы и головы Benro!

постоянно

При покупке любой продукции Benro получите гарантированную скидку! Размер скидки уточняйте у менедже...
Подробнее →
Акция на всю продукцию Manfrotto, National Geographic и Kata!

постоянно

При покупке любой продукции Manfrotto, National Geographic и Kata получите гарантиров...
Подробнее →
ПОДАРКИ от OLYMPUS!

постоянно

КАРТА ПАМЯТИ в ПОДАРОК к ФОТОКАМЕРЕ OLYMPUS!
Подробнее →
LEICA
3LT PROFESSIONAL FUTURE
Lowepro Trusted Original 1967
Переключатель меню
Товаров:  0 шт
на сумму: 0 грн
В Вашей корзине нет товаров
Фототехника
Объективы
Студийный свет