toggle menu
Фотомагазин / Новости / Компанія Nikon випускає три об’єктиви NIKKOR Z серії S

Компанія Nikon випускає три об’єктиви NIKKOR Z серії S

Компанія Nikon випускає три об’єктиви NIKKOR Z серії S

Амстердам, Нідерланди, 23 серпня 2018 р. Компанія Nikon із радістю повідомляє про випуск трьох нових об’єктивів, сумісних із повнокадровими бездзеркальними фотокамерами Nikon формату FX у рамках системи з байонетом Z, і нового адаптера байонета FTZ. Стандартний об’єктив зі змінною фокусною відстанню NIKKOR Z 24-70mm f/4 S, ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 35mm f/1.8 S і стандартний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 50mm f/1.8 S сумісні з новим байонетом цієї системи, який має більший діаметр.

Об’єктиви NIKKOR Z створюють нові стандарти якісної оптики. Їх перевага полягає у високій універсальності конструкції, що забезпечується більшим байонетом Z із внутрішнім діаметром 55 мм і короткою відстанню між фланцем об’єктива та фокальною площиною (16 мм). За допомогою цих об’єктивів можна як створювати нерухомі зображення, так і записувати відео з чіткою роздільною здатністю. Об’єктиви оснащено, зокрема, такими функціями: компенсація ефекту «дихання» фокуса (переміщення кута огляду під час настроювання фокуса), тиха робота, плавне регулювання експозиції, кільце керування. Вони прекрасно підходять для записування відео.

Об’єктиви NIKKOR Z 24-70mm f/4 S, NIKKOR Z 35mm f/1.8 S і NIKKOR Z 50mm f/1.8 S є змінними об’єктивами серії S. Серія S – це нове покоління об’єктивів NIKKOR Z, які підтримують стандарти якісної оптики та формують нові рівні якості й дизайну. Якість відтворення, яку забезпечують ці об’єктиви, перевищує якість стандартних об’єктивів зі світлосилою f/4 та f/1,8.

Крім того, адаптер байонета FTZ дає змогу власникам дзеркальних фотокамер Nikon використовувати наявні об’єктиви NIKKOR із байонетом F із системою з байонетом Z, а також користуватися під час зйомки перевагами різноманітних функцій об’єктивів.


Розробка об’єктива NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct

Зараз компанія Nikon розробляє NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct, стандартний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню та ручним фокусуванням. Він вирізнятиметься неперевершеними оптичними характеристиками та позиціонуватиметься як найкращий об’єктив серії S.

До того ж, компанія Nikon планує випустити цілий ряд нових об’єктивів. Nikon продовжуватиме розширювати свою серію привабливих високопродуктивних об’єктивів NIKKOR Z, які ще більше стимулюють креативність фотографів.

Основні характеристики NIKKOR Z 24-70mm f/4 S
• Стандартний діапазон фокусної відстані (від 24 мм для ширококутної зйомки до 70 мм для середньофокусної телефотозйомки) ефективно охоплює різноманітні сцени та об’єкти й забезпечує відтворення зображень, що змінює уявлення про об’єктиви зі змінною фокусною відстанню та максимальною діафрагмою f/4.
• Оптична конструкція, яка зменшує різні аберації під час зйомки на відстані від макрозйомки до нескінченності. Зображення демонструють різку роздільну здатність навіть у периферійних областях кадру від максимальної діафрагми. Доступна мінімальна фокусна відстань лише 0,3 м в усьому діапазоні фокусної відстані, а також чітка репродукція зображень із точковими джерелами світла.
• Використання скла ED, асферичного елемента зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і трьох асферичних лінз.
• Нанокристалічне покриття запобігає появі ореолів і відблисків.
• Розмір об’єктива дає змогу досягти високих оптичних характеристик, не втрачаючи надзвичайної портативності. Механізм втягування активується та вимикається без натискання кнопки, що зменшує загальну довжину компактного об’єктива, який можна носити із собою будь-куди.
• Стійкий до пилу та потрапляння крапель води; на передню частину об’єктива нанесено фторований покрив.

Основні характеристики NIKKOR Z 35mm f/1.8 S
• Якість відтворення, що змушує подивитися на об’єктив f/1,8 абсолютно по-новому.
• Різка роздільна здатність навіть у периферійних областях кадру від максимальної діафрагми. Ефективне зменшення відблиску, спричиненого сагітальною комою, що забезпечує чудове відтворення точкових об’єктів під час зйомки джерел світла в нічних пейзажах, і м’яке та природнє боке, типове для світлосильного об’єктива.
• Нова система з кількома режимами фокусування забезпечує тихий, швидкий і точний контроль АФ, а також якісні зображення на будь-якій дистанції фокусування.
• Два елементи зі скла ED та три асферичні лінзи.
• Нанокристалічне покриття запобігає появі ореолів і відблисків.
• Герметичний корпус усього об’єктива, включно з рухомими частинами, щоб уникнути потрапляння пилу та крапель води.

Основні характеристики NIKKOR Z 50mm f/1.8 S
• Виняткове відтворення чудових зображень, яке здивує вас можливостями об’єктива 50 мм f/1,8.
• Суттєве зменшення поздовжньої хроматичної аберації забезпечує чудову роздільну здатність із достовірним відтворенням дрібних текстур об’єктів за максимальної діафрагми.
• Різке та чітке відтворення деталей від центра кадру до периферійних частин незалежно від відстані зйомки.
• М’яке та красиве боке за будь-якої відстані зйомки, типове лише для світлосильного об’єктива.
• Два елементи зі скла ED та дві асферичні лінзи.
• Нанокристалічне покриття запобігає появі ореолів і відблисків.
• Новий потужний кроковий мотор забезпечує тихий і точний контроль АФ під час зйомки нерухомих зображень і записування відео.
• Герметичний корпус усього об’єктива, включно з рухомими частинами, щоб уникнути потрапляння пилу та крапель води.


Основні характеристики адаптера байонета FTZ
• Зйомка з AE або АФ/AE, доступна приблизно для 360 моделей об’єктивів NIKKOR F, починаючи з типу AI*.
• Завдяки адаптеру унікальні характеристики об'єктивів NIKKOR з байонетом F можуть застосовуватися в фотосистеми з байонетом Z для досягнення відповідної якості зображення.
• Якщо приєднати об’єктив NIKKOR F без вбудованого VR, працює вбудоване зменшення вібрацій фотокамери. Вбудоване зменшення вібрацій фотокамери також добре працює під час записування відео.
• Якщо приєднати об’єктив NIKKOR F із вбудованим VR, зменшення вібрацій об’єктива та вбудоване зменшення вібрацій фотокамери працюють разом, щоб компенсувати тремтіння фотокамери за рахунок зменшення вібрацій по трьох осях.
• Різні секції ефективно герметизовані, щоб забезпечити стійкість до пилу та потрапляння крапель води, стандартну для об’єктивів NIKKOR F.
• Легкий, але міцний адаптер, який чудово співпрацює з повним комплектом фотокамери.

*Зйомка з АФ/AE неможлива з деякими об’єктивами.

Розробка нового об’єктива NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct із неперевершеними оптичними характеристиками

Корпорація Nikon зараз розробляє об’єктив NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct. Це буде найкращий об’єктив серії S із великою діафрагмою, стандартною фіксованою фокусною відстанню 58 мм і ручним фокусуванням. Він символізуватиме новий стандарт якісної оптики системи Nikon з байонетом Z.

Цей об’єктив успадкував концепцію дизайну оригінального AI Noct-NIKKOR 58mm f/1.2 – стандартного об’єктива з фіксованою фокусною відстанню, випущеного в 1977 році, що називався «ноктюрн» (музична композиція, навіяна поетичним настроєм ночі) і був відомий своєю здатністю ретельно відтворювати точкові джерела світла як точкові зображення. Новий об’єктив Noct, що зараз у розробці, відрізнятиметься більшою універсальністю конструкції завдяки байонету Z, який забезпечує найвищу оптичну продуктивність. Ми продовжуємо роботу над ним для досягнення надзвичайно широкої максимальної діафрагми f/0,95, що забезпечує найвищу якість відтворення NIKKOR із чудовою деталізацією та різкістю. Крім того, нашою метою є досягнення чудових характеристик боке з рівномірним розмиттям по всій довжині та реалістичного відтворення точкових джерел світла для створення більш переконливих, тривимірних зображень.

 *Інформацію про випуск цього продукту буде надано пізніше.

 

Сезон ярких скидок до -10000 грн на фотоаппараты та объективы Canon

с 01.06.2024 до 31.07.2024

Скидка до -10 000 грн на топовые беззеркальные и зеркальные фотоаппараты, объективы EOS RF и EF до 31.07.2024
Подробнее →
Переходи на беззеркальную сторону - скидка на EOS R6 та R8 - 7 000 грн.

с 29.04.2024 до 31.07.2024

Это ваша возможность осуществить мечту о собственном Canon R6 или R8 по невероятной цене! Позвольте раскрыть в...
Подробнее →
Прокачай свои видео истории с Canon - скидка на комплекты до 39000 грн.

с 04.04.2024 до 30.09.2024

Прокачай свои видео истории с Canon - скидка на комплекты до 39000 грн. 
Подробнее →
Акция! Скидки на все штативы, моноподы и головы Benro!

постоянно

При покупке любой продукции Benro получите гарантированную скидку! Размер скидки уточняйте у менедже...
Подробнее →
Акция на всю продукцию Manfrotto, National Geographic и Kata!

постоянно

При покупке любой продукции Manfrotto, National Geographic и Kata получите гарантиров...
Подробнее →
ПОДАРКИ от OLYMPUS!

постоянно

КАРТА ПАМЯТИ в ПОДАРОК к ФОТОКАМЕРЕ OLYMPUS!
Подробнее →
LEICA
3LT PROFESSIONAL FUTURE
Lowepro Trusted Original 1967
Переключатель меню
Товаров:  0 шт
на сумму: 0 грн
В Вашей корзине нет товаров
Фототехника
Объективы
Студийный свет