toggle menu

Фотоапарати та об'єктиви Leica

Детальніше
LEICA SL2, black ( 10854 )
Код: 065568
LEICA SL2   Твій Детальніше
LEICA SL2, silver ( 10896 )
Код: 065567
LEICA SL2   Твій Детальніше
LEICA SL2-S (10881)
Код: 062901
LEICA SL2-S   Фото, відео - одна камера Нова високошвидкісна камера Leica SL2-S - наступна віха в лінійці Leica SL, яка дозволяє як фотографам, так і відеографам отримувати легендарні фотографії в стилі Leica. Завдяки новій 24-мегапіксельній КМОП матриці зі зворотним засвіченням, новому процесору Maestro III і двом окремим режимам для фото та відео зйомки, Leica SL2-S пропонує Детальніше
Завдяки універсальному діапазону фокусних відстаней, світлосилі та мінімальній відстані фокусування всього у 18 см при фокусній відстані 24 мм, об'єктив Vario-Elmarit-SL 24-70 f / 2,8 ASPH. підходить для відео- та фотозйомки будь-якого жанру. Це ідеальний вибір для фотографів, які воліють подорожувати без Детальніше
LEICA APO-VARIO-ELMARIT-SL 90-280 f/2.8-4, black Детальніше
LEICA SUPER-VARIO-ELMAR-SL 16-35 f/3.5-4.5 ASPH., black Детальніше
LEICA APO-SUMMICRON-SL 90 f/2 ASPH., black  (11179) Объектив APO-Summicron-SL 90 мм, f/2, ASPH имеет уникальные качества: компактность, светосила и непревзойденные характеристики.  Детальніше
LEICA APO-SUMMICRON-SL 75 f/2 ASPH., black (11178)   Объектив APO-Summicron-SL 75 мм, f/2, ASPH имеет уникальные качества: компактность, светосила и непревзойденные характеристики. Детальніше
Более века увлеченности фотографией объединены в новом APO-Summicron-SL 50 f / 2 ASPH. Его уникальная комбинация высочайшего воспроизведения деталей и фокусного расстояния, которое ближе всего к тому, что естественно воспринимается человеческим глазом, дает особенно «подлинные» результаты. Идеально подходящий для современной SL-системы и с одной из самых быстрых систем автофокусировки Детальніше
Объектив APO-Summicron-SL 35 f / 2 ASPH. - это почти универсальный объектив. Его быстрый автофокус, надежный дизайн и конструкция, а также исключительное качество изображения делают его выдающимся объективом для репортажа и убедительным выбором для других областей фотографии, таких как архитектура, пейзажи, портретная и студийная съемка. Он идеально подходит к самой современной SL-системе и Детальніше
Идеальный штатный зум-объектив для Leica SL Светосильный Leica Vario-Elmarit-SL 24–90 mm f/2.8–4 ASPH. предлагает оптимальный набор фокусных расстояний. Минимальная дистанция фокусировки 0.3 метра. В широкоугольном положении объектив даёт масштаб 1:3.8, а в теледиапазоне объектив обеспечивает удивительно чёткое изображение. Встроенная система оптической стабилизации (OIS) Детальніше
Объектив Leica Summilux-SL 1:1,4/50 mm ASPH. предназначен для обеспечения максимальной производительности и устанавливает новый оптический стандарт в плане резкости. Благодаря внутренней системе фокусировки, общая длина объектива остаётся неизменной. Доступен с конца 2016 Детальніше
Уточнюйте наявність
Літій-іонний акумулятор Leica BP-SCL4 – це акумуляторна батарея для бездзеркальної цифрової камери Leica SL. Вона має ємність 1860 мАч з вихідною напругою 8,4 і розрахована на отримання до 400 знімків при повній Детальніше
LEICA M11 Monochrom   Симфонія світла та Детальніше
LEICA M11   Легенда, винайдена Детальніше
LEICA M11   Легенда, винайдена Детальніше
LEICA M6   Ікона аналогової фотографії. Напиши свою Детальніше
LEICA SUMMILUX-M 35 f/1.4 ASPH.   Світлосильний, Детальніше
LEICA SUMMILUX-M 35 f/1.4 ASPH.   Світлосильний, Детальніше
LEICA SUMMILUX-M 35/f 1.4   Повернення Детальніше

Leica Camera AG — виробник фотокамер і оптики для спорту та відпочинку преміум класу!

 

Leica по праву можна назвати однією з кількох легендарних марок у світі фотокамер. На початку XX століття Leica (на той момент ще Leitz) була однією з тих компаній, які першими почали використовувати 35 мм формат у фототехніці. У березні 1914 року Оскар Барнак завершив роботу над першим у світі діючим прототипом камери для 35-міліметрової перфорованої кіноплівки. Ця камера, яка не має прецедентів, увійшла в історію фотографії як Ur-Leica. Вона мала цільнометалевий корпус, об'єктив, що висувається, і шторний затвор, шторки якого, однак, не перекривали одна одну.

 

А вже в березні 1925 року на Лейпцизькому весняному ярмарку було вперше представлено ​публіці камеру Leica I. Фотокамеру було оснащено незмінним висувним об'єктивом Leitz Anastigmat 1:3.5/50 мм, який розробив Макс Берек. Незабаром після цього об'єктив отримав назву Elmax (скор. Ernst Leitz, Max Berek). Цього ж року Макс Берек розробив об'єктив Elmar 1:3.5/50 мм, який, як і камера Leica, став всесвітньо відомим.

 

Продукція фірми Leitz домінувала на світовому ринку фотоапаратів починаючи з 1930-х до початку 1960-х років, коли цей ринок захопили компанії з Японії, які подарували світу безліч чудових фотокамер та об'єктивів.

 

Незважаючи на це, аж до нашого часу далекомірні та дзеркальні камери Leica вважаються взірцем механічної та оптичної досконалості. У 1986 через всесвітню славу марки Leica компанія Leitz змінила назву на Leica (LEItz CAmera). Станом на сьогодні вона є незалежною компанією, що виробляє високоякісну оптику, компактні камери (у тому числі системи М — прямих послідовників Leica), SLR-камери системи R, цифрові компактні та професійні фотоапарати (спільно з компанією Panasonic), біноклі, а також підзорні труби.

 

Сучасні моделі фотоапаратів Leica

 

Leica SL

 

У жовтні 2015 року Leica продемонструвала абсолютно нову лінійку повнокадрових бездзеркальних камер зі змінними об'єктивами SL. Майбутнє цієї лінійки виявилося цікавим. На базі нового байонету за три роки було створено так званий L-альянс. До цього об'єднання увійшли дві компанії, крім самої Leica, ― це Panasonic та Sigma. А у листопаді 2019 року компанія Leica випускає Leica SL2. Нова SL2 вражає з кількох причин ― покращена ергономіка та більш округлі лінії корпусу. Дизайн кнопок схожий на моделі Leica M10 та Leica Q2.

 

Leica S

 

У 2020 році Leica анонсувала свою нову камеру середнього формату ― Leica S3. Модель S3 оснащена матрицею Leica ProFormat нового покоління із роздільною здатністю 64 мегапікселі. За своїми розмірами — 30х45 мм, вона відповідає співвідношенню класичних 35 мм, водночас володіючи збільшеною на 56% площею світлочутливої ​​поверхні.

 

Для моделі Leica S3 було розроблено інтуїтивну концепцію управління, яка базується на абсолютно мінімальній кількості елементів управління. Два центральних елементи керування Leica S3 — натискне коліщатко і п'ятисторонній джойстик, — мають зручне позиціювання для натискання правим великим пальцем фотографа.

 

Leica M

 

Завдяки камерам системи Leica M ви пізнаєте фотографію у всіх її проявах. Оперативність і непомітність, безшумність і компактність, ці властивості далекомірних камер дарують можливість завжди бути в центрі подій. Камера Leica M максимально проста у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню, відсутності зайвих функцій та оптимально структурованому меню. Загалом камери Leica M дозволяють фотографу зосередитися під час зйомки на тому, що дійсно важливо.

 

Літера «М» у назві системи фотоапаратів Leica — як і в назві німецького терміна «Messsuchersystem» та «Messsucher», що використовується для позначення комбінованого далекоміра та видошукача, яким оснащено кожну Leica M. Це забезпечує більш масштабне зображення та широке поле огляду об'єкта зйомки, відкриваючи новий світ абсолютної творчої свободи. Система далекоміра дозволяє показати об'єкти у своєму природному вигляді, такими, якими вони є насправді.

 

Фотографи стають частиною зйомки та кадру незалежно від того, що вони бажають упіймати у свій об'єктив, — дійство, настрій чи мить. Популярні моделі серії М — Leica M-E (TYP 240), Leica M10-D, Leica M10-P, Leica M Monochrom, Leica M10 Monochrom.

 

LEICA Q

 

У 2015 році було представлено найбільш довгоочікуваний та амбітний продукт — Leica Q. Повнокадровий сенсор, фіксований об'єктив, безмежна творчість. Компактні фулфрейми Sony RX1/RX1R тривалий час залишалися єдиними у своєму роді. Ніхто не наважувався випустити компактний апарат із повнокадровою камерою та фіксованою оптикою. Вона — дуже зручна, дуже швидко працює, чудово знімає, в неї шикарний екран і гідний видошукач.

 

Кожна велична історія заслуговує на продовження. І в березні 2019 року було представлено ​​повнокадрову компактну камеру LEICA Q2. Завдяки новій повнокадровій матриці з роздільною здатністю 47,3 Мп, неймовірно світлосильним об'єктивом Summilux 28 mm f/1.7 ASPH. із постійною фокусною відстанню, швидким автофокусуванням, інноваційною технологією OLED і незмінно елегантним дизайном Leica Q2 продовжує традиції, закладені її попередницею, — моделлю Q.

 

Leica Q2 оснащено захистом від пилу та бризок (ступінь захисту IP 52). До оснащення також входить електронний видошукач типу OLED роздільною здатністю 3680000 точок, 3-дюймовий сенсорний екран із роздільною здатністю 1040000 точок, слот SD, засоби бездротового підключення Wi-Fi та Bluetooth.

 

Leica CL

 

У листопаді 2017 року компанія Leica анонсувала системну камеру Leica CL зі змінними об'єктивами, побудовану навколо матриці формату APS-C, що має класичний дизайн та інтерфейс. Встановлена ​​в камеру Leica CL матриця формату APS-C із роздільною здатністю 24 Мп, а також процесор Maestro II забезпечують діапазон чутливості ISO 100-50000. У системі автофокусу — 49 пікселів, камера може вести серійну зйомку зі швидкістю 10 кадрів за секунду, а також знімати відео в 4К при 30 кадрах/с або Full HD при 60 кадрах/с.

 

Байонет L дозволяє встановлювати на Leica CL ті самі об'єктиви, що й на TL і SL (в останньому випадку — з адаптером). За допомогою окремих адаптерів можна використовувати також об'єктиви Leica M та R.

 

Leica T

 

Leica T відкрила новий розділ в історії компанії. Це була перша бездзеркальна камера зі змінною оптикою. Також для неї створено індивідуальний байонет L, для якого випускається власна лінійка оптики. Leica T — це бездзеркальна фотокамера зі змінною оптикою, величезним сенсорним дисплеєм і лише чотирма органами управління!

 

У 2016 році компанія Leica оголосила про вихід нової компактної системної камери Leica TL, яка є апгрейдом моделі Leica T зразка 2014 року. У новій камері Leica TL встановлено, як і раніше, 16-мегапіксельну матрицю формату APS-C технології К-МОП, проте обіцяно, що роботу системи автофокусу суттєво покращено, особливо при зйомці у режимі AF-C. Оптимізовано також сумісність із об'єктивами інших систем від Leica. Наприклад, підтримуються об'єктиви SL із оптичною стабілізацією зображення, також можливе використання об'єктивів Leica R через відповідний адаптер.

 

Анонс наступного покоління бездзеркалки не змусив на себе чекати, і вже у червні 2017 року ми побачили Leica TL2.

 

Фотоапарат Leica TL2 — це 24-мегапіксельна бездзеркальна камера з цільним алюмінієвим корпусом та сенсорним управлінням, подібним до смартфона. Вона має чудовий на дотик дизайн з одним із найкращих сенсорних інтерфейсів, якого ви не знайдете у будь-якій іншій камері. Крім цього, фотоапарат зі змінними об'єктивами може похвалитися APS-C сенсором із роздільною здатністю 24 мегапікселі та покращеною швидкістю автофокусу (136 мс). Це втричі вище, ніж у попередника.

 

Компакті камери Leica

 

Leica V-Lux 5 — камера із суперзумом для дослідників. На сьогодні нова Leica V-Lux 5 є найуніверсальнішою компактною камерою у преміумсегменті. Універсальна модель Leica V-Lux 5 забезпечує неперевершений результат у будь-яких умовах ― від тревел- та спортивної зйомки до зйомки ваших пригод на природі. Супершвидке автофокусування, 20-мегапіксельна матриця, 4K відео…

 

Камера Leica D-Lux 7 — легка, компактна та непомітна, вона поєднує в собі першокласну оптику й передові німецькі технології. Неперевершена зручність та інтуїтивно зрозуміле управління роблять Leica D-Lux 7 ідеальним вибором як для любителів, так і для професіоналів, яким потрібен компактний, але потужний робочий інструмент. Завдяки неймовірно швидкому автофокусуванню та зйомці з частотою до 11 кадрів за секунду з камерою D-Lux 7 ви зможете піймати у кадр скороминущі моменти. Сенсорний 3-дюймовий дисплей робить управління камерою зручнішим.

 

Leica C-Lux привертає до себе увагу в будь-якому кольорі  — чи то світло-золотистий, чи синій, як ніч. Завдяки Leica C-Lux та її 15-кратному оптичному зуму ви зможете стати ще ближче до тих, кого любите. Оцініть точність 20-мегапіксельної матриці, що дозволяє знімати відео у форматі 4K та проводити серійну фотозйомку зі швидкістю 10 кадрів за секунду.

 

Часті питання про фотоапарати Leica

Де в Україні купити офіційні камери та об'єктиви Leica?
Офіційний дилер німецького бренду Leica – фотомагазин Fotosale знаходиться в Києві. Тут ви можете купити фототехніку в наявності або на замовлення та отримати професійну консультацію. Доставка в інші міста України - Новою поштою. Уточнити наявність фотоапарату, об'єктиву чи аксесуарів Leica ви завжди можете за телефонами - 044-494-15-18, 067-441-22-82, 099-168-26-12
ТОП 3 компактні камери Leica до 60 000 грн. 2023 року?
На сьогодні в лінійці компактних фотоапаратів Leica три моделі LEICA C-LUX, LEICA D-LUX 7 і Leica V-Lux 5.

LEICA C-LUX - привертає увагу завдяки високопродуктивному 20-ти мегапіксельному сенсору та готовності знімати зі швидкістю 10 кадрів на секунду. 15-кратний оптичний зум, 1-дюймовий сенсор, швидке автофокусування з 49 точками вимірювання.

LEICA D-LUX 7 - легкий і компактний корпус D-Lux 7 пропонує унікальне поєднання першокласної оптики та новітніх технологій. br>

Leica V-Lux 5 - дозволяє отримувати зображення з дуже високою якістю деталізації. Завдяки величезному діапазону зумування від 25 до 400 мм камера охоплює різні види зйомки з ширококутними, стандартними, телефото та макронастройками.

Найпопулярніші фотоапарати Leica у 2023 році?
Як і минулого року фотоапарат Leica Q2 - можна назвати сміливо одним із лідерів рейтингу. Leica Q2 - це бездзеркальна камера з незмінним об'єктивом. Матриця з роздільною здатністю 47,3 МП, неймовірно світлосильний об'єктив Summilux 28 mm f/1.7 ASPH. з постійною фокусною відстанню, швидке автофокусування, інноваційна технологія OLED та незмінно елегантний дизайн Leica Q2 продовжує підкорювати фотопрофесіоналів та любителів у всьому світі. Другу камеру Leica яку обов'язково потрібно відзначити це Leica SL2 - камера вражає з ряду причин: покращена ергономіка, округліші лінії корпусу. Дизайн кнопок схожий на моделі M10 і Q2, тому тим, у кого теж є інші камери Leica, буде набагато простіше звикнути до новинки. Суєта при зйомці помітна на кінцевому результаті, так що фотографу необхідно досконало володіти технікою.
Акція! Знижки на всі штативи, моноподи і голови Benro!

постійно

Купуючи будь-яку продукцію Benro, отримуйте гарантовану знижку!   Розмір знижки уточнюйте у менеджерів.
Детальніше →
Акція на всю продукцію Manfrotto, National Geographic і Kata!

постійно

При покупці будь-якої продукції Manfrotto, National Geographic і Kata отримуйте гарантовану знижку від 50 до 1...
Детальніше →
Ми працюємо

постійно

Дорогі друзі, ми поновлюємо роботу. Ви можете оформлювати замовлення на сайті, по телефону чи в соціальних мер...
Детальніше →
Тестування фототехніки Pentax і Ricoh!

постійно

Тестування фототехніки Pentax і Ricoh!
Детальніше →
ПОДАРУНКИ від OLYMPUS!

постійно

КАРТА ПАМ'ЯТІ в ПОДАРУНОК до фотокамери OLYMPUS!
Детальніше →
LEICA
3LT PROFESSIONAL FUTURE
Lowepro Trusted Original 1967
Переключатель меню
Товарів:  0 шт
на суму: 0 грн
У Вашому кошику немає товарів
Товарів:  0 шт
на суму: 0 грн
У Вашому кошику немає товарів
Фототехніка
Об’єктиви
Студійне світло